Нашы адрасы

Нашы адрасы

Корпус № 1

korp1Паштовы адрас:Рэспубліка Беларусь, Гомельская вобл., 247760, г. Мазыр, вул. Студэнцкая, 28


Тел.: +375 236 236216 (рэктар); +375 236 235914 (прыёмная рэктара);
Тел.: +375 236 324317 (прыёмная камісія);
Тел.: +375 236 250137 (аддзел міжнародных сувязяў);


Факс: +375 236 325426;
E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Праезд ад ж/д вакзала "Мазыр" аўтобусам № 2 да прыпынку "Плошча Прымаставая"
ад ж/д вакзала "Козенкі" аўтобусам № 16 да прыпынку "Плошча Леніна"
ад ж/д вакзала "Калінкавічы" аўтобусам № 201 да прыпынку "Плошча Прымаставая"
ад ж/д вакзала "Калінкавічы" аўтобусам № 201 да прыпынку "Плошча Прымаставая"



Корпус № 2

korp2
Паштовы адрас: Рэспубліка Беларусь, Гомельская вобл., 247760,

г. Мазыр, вул. Рыжкова, 36

Праезд ад прыпынку "Плошча Прымаставая" аўтобусамі № 19, 22 да прыпынку "Універсітэт"



Корпус УПМ 
korp4


Паштовы адрас: Рэспубліка Беларусь, Гомельская вобл., 247760,,

г. Мазыр, вул. Рыжкова, 36

Праезд ад прыпынку "Плошча Прымаставая" аўтобусамі № 19, 22 да прыпынку "Універсітэт"

 

Тэлефонны даведнік УА МДПУ ім. І.П. Шамякіна

 

РЭКТАРАТ

 

Падраздзяленне

Прозвішча Імя Iмя па бацьку

Тэлефон

Аўдыторыя

Навучальны

корпус

 

Рэктар універсітэта

 

Наўныка

Валерый Мікалаевіч

 

23-62-16

Факс:  32-54-26

 

224

1

Прыёмная кіраўніка

Лузан Таццяна Васільеўна

23-59-14

224

1

Першы прарэктар

Лебедзеў

Мікалай Аляксандравіч

24-75-61

219

1

Прарэктар па навуковай рабоце

Палиева Таццяна

Уладзіславаўна

25-31-94

227

1

Прарэктар па выхаваўчай рабоце

Шчур

Сяргей Мікалаевіч

24-48-59

220

1

Прарэктар па адміністрацыйна-гаспадарчай рабоце

Сузько

Кацярына Юр'еўна

23-00-62

401

1

 

ДЭКАНАТЫ

 

Факультэт дашкольнай і пачатковай адукацыі

Крук

  Барыс Аляксеевіч

25-54-39

210 а

3

Філалагічны факультэт

Сымановіч

Таццяна Мікалаеўна

24-46-53

422

1

Фізіка-інжынерны факультэт

Кавальчук

Інэса Мікалаеўна

24-79-37

25-32-36

122

1

Тэхнолага-біялагічны факультэт

Позывайло

Аксана Пятроўна

25-63-85

25-63-65 

255

2

Факультэт фізічнай культуры

 Блоцкій

Сяргей Міхайлавіч

25-10-49

Ц-6

1

Факультэт павышэння кваліфікацыі і перападрыхтоўкі кадраў

Кошман

Павел Рыгоравіч

25-53-62

25-62-27

155

2

 

КАФЕДРЫ ФАКУЛЬТЭТА ДАШКОЛЬНАЙ І ПАЧАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

 

Спецыяльнай педагогікі і методык дашкольн. і пачатковай. адукацыі

Барысенка

Вольга Яўгенаўна

25-63-37

308

3

Педагогікі і псіхалогіі

Журлова Ірына Уладзіміраўна

кафедра

Болбас В.С., прафесар

23-90-32

25-36-91

32-54-11

315

3

 

КАФЕДРЫ ФІЛАЛАГІЧНАГА ФАКУЛЬТЭТА

 

Замежных моў і МПИЯ

Кавалевіч Ірына Алегаўна

23-90-32

321

3

Гісторыі і грамадазнаўчых дысц.

Гавриловец Людміла Уладзіміраўна

25-12-97

227

3

Беларускай і рускай філалогіі

Чэчка Таццяна Мікалаеўна

Шур В.В., прафесар

21-59-31

25-13-03

418

1

 

КАФЕДРЫ  ФІЗІКА-ІНЖЫНЕРНАГА ФАКУЛЬТЭТА

 

Тэарэтычнай фізікі і прыкладной інфарматыкі

Аўсіюк

Алена Міхайлаўна

24-47-91

312

1

Фізікі і матэматыкі

Савенка

Уладзімір Сямёнавіч

24-28-38

200

1

Інжынерна-педагфгіч. адукацыі

Смалякова

Вольга Піліпаўна

25-51-32

367

2

 

КАФЕДРЫ ТЭХНОЛАГА-БIЯЛАГІЧНАГА ФАКУЛЬТЭТА

 

Тэхналагічнай адукацыі

Астрэйка

 

Сяргей Якаўлевіч

 

25-63-38

466

2

Біялогіі і экалогіі

Гумінская Алёна Юр'еўна

 

25-62-83

 

173

УПМ

Біёлага-хімічнай адукацыі

Катовіч

Ігар Віктаравіч

25-63-84

172

УПМ

 

КАФЕДРЫ ФАКУЛЬТЭТА ФІЗІЧНАЙ КУЛЬТУРЫ

 

Фізічнага выхавання і спартыўных дысцыплін

 

Гаравы Вячаслаў Аляксандравіч

 

32-53-28

Ц-12

1

Тэорыі і методыкі фізічнага выхавання

 

Масло  Іван Міхайлавіч

 

32-53-28

Ц-10

1

 

ТЭХНІЧНЫЯ І АДМІНІСТРАЦЫЙНЫЯ СЛУЖБЫ

 

Начальнік аддзела кадраў

Дрынеўская

Валянціна Яўгенаўна

25-39-76

225

1

Аддзел кадраў

 

Майсюк Алена Мікалаеўна

 

23-92-27

226

1

Начальнік вучэбна-метадычнага аддзела

Сіліванава

Наталля Леанідаўна

32-97-71

131

1

Вучэбна-метадычны аддзел

Трепачко

Таццяна Уладзіміраўна

24-50-61

130

1

Кіраўнік практыкі

Сазанчук

Алена Анатольеўна

24-59-25

326

1

Сектар менеджменту якасці адукацыі

Кажедуб

Ірына Анатольеўна

24-59-25

326

1

Начальнік аддзела міжнародных сувязей

Дубадзел

Вольга Аляксандраўна

23-30-29

227

1

Аддзел міжнародных сувязяў

Карлава

Марына Аляксандраўна

25-01-37

227

1

Аддзел інфармацыйных тэхналогій і інавацыйнай дзейнасці

Иваненко

Антон Анатольевич

32-44-27

205

1

Прыёмная камісія (адказны сакратар)

 

Кошман Павел Рыгоравіч

 

32-43-17

132

1

Галоўны бухгалтар

Ярмак

Людміла Дзям'янаўна

32-55-62

128

1

Намеснік галоўнага бухгалтара

Барташэўская

Наталля Уладзіміраўна

32-43-24

126

1

Аддзел па налічэнню зарплаты

Мышаракина

Ірына Іванаўна

24-32-89

129

1

Бухгалтэрыя (аплата за вучобу)

Малец

Святлана Пятроўна

37-17-05

127

1

Планава-эканамічны аддзел

Завалаў

Вольга Аляксандраўна (в.а. нач.)

21-85-27

218

1

Навукова-даследчы сектар

Гречаннікaў

Эдуард Яўгенавіч

23-67-79

220

1

Аспірантура

Омелюженко 

Юлія Аляксандраўна (в.а. нач.)

25-31-94

220

1

 

 

 

 

 

Сакратар Савета ўніверсітэта

Сымановіч

Таццяна Мікалаеўна

24-46-53

422

1

Канцылярыя

Міхневіч

Святлана Аляксандраўна

21-55-31

222

1

Архіў

Кніга

Лідзія Аляксандраўна

24-79-17

307

1

Рэдакцыйна-выдавецкі аддзел

Юницкая

Алена Васільеўна

24-61-29

114

1

Загадчык бібліятэкай

Казмирчук

Алена Мікалаеўна

22-99-38

105

1

Бібліятэка

Корабская

Галіна Васільеўна

21-39-55

101

1

Аддзел па выхаваўчай рабоце з моладдзю

Матвеева

Святлана Васільеўна

24-99-25

201

1

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

Біруль

Крысціна Сяргееўна

24-99-25

201

1

Метадыст аддзела па выхаваўчай рабоце

Цалко

Людміла Васільеўна

32-95-95

216

1

 

 

Старшыня праф. арганізацыі.

Струкаў

Віктар Віктаравіч

23-62-42

Ц-9

1

Б Р С М

Каласоўская

Ілона Мікалаеўна

24-99-25

201

1

Начальнік спартыўнага клуба

Дайняк

Віталь Пятровіч

22-01-08

14бл.

Общ. 2

Вядучы спецыяліст РСО і ГА

Чарняк

Галіна Мікалаеўна

24-26-36

 

1

Юрысконсульт

Грынеўскі

Уладзімір Уладзіміравіч

25 28 33

214

1

Юрысконсульт 1 катэгорыі

Мельнік

Юлія Вячаславаўна

25 28 33

214

1

 

Інжынер па ахове працы

Інжынер па пажарнай бяспецы

 

Ракаўшчык Леанід Уладзіміравіч

Міцура Міхаіл Міхайлавіч

25-36-91

404а

1

Вядучы інжынер

Жураўская

Святлана Уладзіміраўна

23-36-34

401

1

Инж-р па эксплуат. і рамонту

Плюснін    Аляксандр Генадзевіч

23-36-34

407

1

Кладаўшчык

Дуброўская

Юлія Міхайлаўна

37-17-03

109

1

 

Галоўны энергетык

  рокіна    

Таццяна Аляксандраўна

 36-54-04

410

1

Студэнцкі санаторый-прафілакторый

Камарова

Галіна Іванаўна

22-09-34

 

Общ. 3

Медпункт

Пашынская

Ларыса Анатольеўна

22-51-19

13бл.

Общ. 2

Вахта навучальнага корпуса № 1  

 

32-43-29

 

 

Вахта навучальнага корпуса № 2  

 

25-62-07

 

 

Вахта навучальнага корпуса № 3  

 

25-63-82

 

 

Вахта навучальнага корпуса     № 4   

 

32-96-82

 

 

Камендант вучэбнага корпуса  № 1

Чарняўская

Людміла Анатольеўна

32-43-29

 

1

Камендант вучэбнага корпуса

№ 2, УПМ

Каравацкая

Анжаліка Іванаўна

25-63-81

161

2

Загадчык вучэбна-вытворчымі майстэрнямі

Баброўнік

  Міхаіл Іванавіч

25-63-82

281

2

Вахта інтэрната № 1   

 

20-62-24

 

 

Вахта інтэрната № 2    

 

25-66-26

 

 

Вахта інтэрната № 3

 

21-27-74

 

 

Загадчыца інтэрната.  № 1

Адзінцова

Вольга Іванаўна

20-33-73

 

Общ.  № 1

Загадчыца інтэрната № 2

Хорхалёва

Людміла Гаўрылаўна

25-67-18

15бл.

Общ. № 2

Загадчыца інтэрната   № 3

Мельчанка

  Ірына Уладзіміраўна

23-26-60

115

Общ. № 3

Пашпартыст

Александронец

Ірына Уладзіміраўна

20-33-73

 

Общ.  № 1

Сакратар кіраўніка

Лузан

Таццяна Васільеўна

32-43-14

223

1

Сакратар першага прарэктара

Прахарэнка

Надзея Леанідаўна

 

219

1

Сакратар   прарэктара па  ВР

 

 

221

1

Сакратар прарэктара па  НР

Омелюженко

 

Юлія Аляксандраўна

 

228

1

E-mail: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Навныко    Валерий    Николаевич  

Дадатковая інфармацыя