Нашы студэнты на алімпійскіх гульнях

Athens-2004 200olimpiada 2008olympics 2012   

СТУДЭНТЫ І ВЫПУСКНІКІ УА МДПУ імя І.П. ШАМЯКІНА  НА XXX АЛІМПІЙСКІХ ГУЛЬНЯХ

 

petrushenko-2012-1

 

ПЯТРУШЭНКА РАМАН ІВАНАВІЧ

Заслужаны майстар спорту па веславанні
на байдарках і каноэ,
выкладчык кафедры спартыўных дысцыплін, выпускнік 2003 года
К-2, 200 м – сярэбраны медаль

 

 

petrushenko-2012-3petrushenkonagrazgdenie

 

poltoran2ПАЛТАРАН МАРЫНА ВІКТАРАЎНА
poltoran-3

Заслужаны майстар спорту па веславанні
на байдарках і каноэ,
выпускніца 2013 года
К-4, 200 м - бронзавы медаль

 

hudenko

ХУДЗЕНКА ВОЛЬГА СЯРГЕЕЎНА
HUDENKO-2

Заслужаны майстар спорту па веславанні
на байдарках і каноэ,
выпускніца 2013 года
К-4, 200 м - бронзавы медаль

 

 

Popok

 ПАПОК НАДЗЕЯ МІХАЙЛАЎНАpopok-2

Заслужаны майстар спорту па веславанні
на байдарках і каноэ,
выпускніца 2013 года
К-4, 200 м - бронзавы медаль

 

 

bronzalodka4

kulesha

КУЛЕША ІРЫНА МІХАЙЛАЎНА
kylesha 5kulesha2

Заслужаны майстар спорту
па цяжкай атлетыцы,
выпускніца 2010 года
бронзавы медаль

 

 

garazga

 ГАРАЖА ДЗЯНІС АЛЕГАВІЧGARAJA

Заслужаны майстар спорту па веславанні
на байдарках і каноэ,
выпускнік 2010 года
С-1, 200 м - 5 месца

 

 

yurenya ЮРЭНЯ АЛЕГ АЛЕГАВІЧyurenya-2

майстар спорту міжнароднага класа
па веславанні на байдарках і каноэ,
студэнт 4 курса 
факультэта фізічнай культуры
К-1, 1000 м - 6 месца

 

Scherbachenya-1

ШЧЭРБАЧЭНЯ СТАНІСЛАЎ РЫГОРАВІЧ
scherbachenya

майстар спорту міжнароднага класа
па акадэмічным веславанні,
выпускнік 2009 года
4х, 2000 м - 7 месца

 

 

Tashpulatova

ТАШПУЛАТАВА ГАННА ЮР'ЕЎНАtashpulatova-2

майстар спорту міжнароднага класа
па лёгкай атлетыцы (400 м),
выпускніца 2012 года
эстафета 4х400 - 9 месца

 

 

Kievich (2)КІЕВІЧ АЛЕНА МІКАЛАЕЎНАKievich20Alena

майстар спорту міжнароднага класа
па лёгкай атлетыцы (спрынт),
студэнтка 4 курса
факультэта фізічнай культуры
эстафета 4х400 - 9 месца

 

 

simanovich-2СІМАНОВІЧ ДЗЯНІС ВАСІЛЬЕВІЧsimanovich

майстар спорту міжнароднага класа
па лёгкай атлетыцы (спартыўная хадзьба),
выпускнік 2011 года
с/х 20 км - 12 месца

 

 

tishkevi

ЦІШКЕВІЧ МАРГАРЫТА РЫГОРАЎНА
tishkevich

майстар спорту
па веславанні на байдарках і каноэ,
выпускніца 2013 года
К-1, 200м - 22 месца

 

 

tivonchik-1ЦІВОНЧЫК СТАНІСЛАЎ УЛАДЗІМІРАВІЧ
Tsivonchyk

майстар спорту міжнароднага класа
па лёгкай атлетыцы (скачкі з шастом),
выпускнік 2010 года
22 месца

 

 

mulyukЦІМАФЕЕВА (МУЛЮК) КАЦЯРЫНА МІКАЛАЕЎНА
timofeeva

майстар спорту міжнароднага класа
па стральбе з лука,
выпускніца 2002 года
33 месца

 

 

poplavskaya

майстар спорту міжнароднага класа
па лёгкай атлетыцы (100м с/б),
выпускніца 2012 года
удзел

 

 

 

olimpiada 2008

СТУДЕНТЫ И ВЫПУСКНИКИ УО МГПУ им. И.П. ШАМЯКИНА  НА XXIX ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ

 

petrushenko-2008ПЕТРУШЕНКО РОМАН ИВАНОВИЧ
pekin-2008

Заслуженный мастер спорта по гребле
на байдарках и каноэ,
преподаватель кафедры спортивных дисциплин,
выпускник 2003 года
золотая и бронзовая медали

 

ЛИТВИНЧУК АРТУР СЕРГЕЕВИЧ

Заслуженный мастер спорта по гребле
на байдарках и каноэ,
выпускник 2013 года
золотая медаль

 

2008-12008-2chestvovanie-1

 КУЛЕША ИРИНА МИХАЙЛОВНАkulesha-2008

Заслуженный мастер спорта
по тяжелой атлетике,
выпускница 2010 года
4 место 

 

 

ЩЕРБАЧЕНЯ СТАНИСЛАВ ГРИГОРЬЕВИЧscherbachenya-2008

мастер спорта международного класса
по академической гребле,
выпускник 2009 года
4х, 2000 м - 7 место

 

СИМАНОВИЧ ДЕНИС ВАСИЛЬЕВИЧsimanovich

мастер спорта международного класса
по легкой атлетике (спортивная ходьба),
выпускник 2011 года
с/х 20 км - 28 место

  

 

poplavskaya ПОПЛАВСКАЯ ЕКАТЕРИНА ВИКТОРОВНАpoplavskaya-2008

мастер спорта международного класса
по легкой атлетике (100м с/б),
выпускница 2012 года
30 место

ФЕДОРОВИЧ ТАТЬЯНА 

мастер спорта международного класса
по гребле на байдарках и каноэ,
выпускница 2008 года
              участие

Athens-2004 200 

СТУДЕНТЫ И ВЫПУСКНИКИ УО МГПУ им. И.П. ШАМЯКИНА  НА XXVIII ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ

petrushenko-2004

ПЕТРУШЕНКО РОМАН ИВАНОВИЧ

Заслуженный мастер спорта по гребле
на байдарках и каноэ,
преподаватель кафедры спортивных дисциплин,
выпускник 2003 года
бронзовая медаль

 

scherbachenya-2ЩЕРБАЧЕНЯ СТАНИСЛАВ ГРИГОРЬЕВИЧ

Мастер спорта международного класса
по академической гребле,
выпускник 2009 года
6 место

brel БРЕЛЬ МАРИЯ

Мастер спорта международного класса
по академической гребле,
выпускница
7 место

 

 

2004-12004-22004-4

...

Дадатковая інфармацыя